Wojciech Szczęsny znowu palił papierosy?

Poniedziałek, 30 listopada 2015 (13:30)

​Wojciech Szczęsny stracił miejsce w bramce AS Roma nie z powodu obniżki formy, tylko swojego wybryku po spotkaniu LM z Barceloną. Jak podają włoskie media, Polak został przyłapany na paleniu papierosów.

Zdjęcie

Wojciech Szczęsny (z prawej) obok Miroslava Klose /AFP
Wojciech Szczęsny (z prawej) obok Miroslava Klose
/AFP

Serie A. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Sensacyjne informacje podała dzisiaj "La Gazzetta dello Sport". Według doniesień znanego dziennika, Szczęsny po przegranym meczu LM z Barceloną (1-6) w ostatni wtorek został przez trenera przyłapany na paleniu papierosów.

Reklama

To nie pierwszy "tytoniowy" wyskok bramkarza reprezentacji Polski, który już w czasie występów w Arsenalu Londyn został przez menedżera Arsene’a Wengera ukarany za palenie.

Francuz apelował wówczas do Szczęsnego, aby ten porzucił nałóg, ale wygląda na to, że prośby słynnego trenera na niewiele się zdały.

Polak cały mecz Romy z Atalantą Bergamo (0-2) w Serie A przesiedział na ławce rezerwowych. Bronił jego główny konkurent - doświadczony Włoch Morgan De Sanctis.

Nie wiadomo jeszcze, jak długo Szczęsny pozostanie poza pierwszym składem Romy. Jeśli potwierdzą się informacje o nieprofesjonalnym zachowaniu Polaka, trener Rudi Garcia z pewnością wyciągnie wobec niego konsekwencje.

W obecnym sezonie 25-letni Szczęsny rozegrał w barwach Romy 10 meczów w Serie A (10 puszczonych goli) i pięć spotkań w Lidze Mistrzów (16 straconych bramek). Do włoskiego klubu jest wypożyczony do końca obecnego sezonu z Arsenalu.

Znów wpadka! Szczęsny wdychał... gaz rozweselający!

Artykuł pochodzi z kategorii: Wtopy