Victor Valdes upokorzony. Louis van Gaal znowu atakuje

Czwartek, 12 listopada 2015 (20:31)

​Koszmar Victora Valdesa w Manchesterze United trwa. Menedżer zespołu Louis van Gaal zagroził zesłanemu do rezerw byłemu bramkarzowi Barcelony, że nałoży na niego karę finansową, jeśli tylko zobaczy go w ośrodku treningowym w czasie treningu pierwszej drużyny.

Zdjęcie

Victor Valdes /AFP
Victor Valdes
/AFP

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Valdes nie rozegrał meczu w pierwszym zespole United odkąd w lecie pokłócił się z trenerem Louisem van Gaalem.

Reklama

Holender nakazał byłemu bramkarzowi Barcelony grę w drużynie rezerw Manchesteru w końcówce ubiegłego sezonu. Valdes nie chciał o tym słyszeć i doszło do awantury, w wyniku której Hiszpan dostał nakaz treningów z juniorami.

Chociaż bramkarz sumiennie trenował od tamtej pory z młodzieżowcami, van Gaal nie miał zamiaru włączyć go z powrotem do kadry pierwszego zespołu.

Co więcej, van Gaal postanowił, że jeśli tylko słynny bramkarz pojawi się w ośrodku treningowym w czasie treningu pierwszej drużyny, zostanie na niego nałożona kara finansowa!

Szkoleniowiec próbuje zatem całkowicie odciąć Valdesa od kontaktu z kolegami z pierwszej drużyny. Holender już wcześniej zapowiedział, że nie chce za bramkarza żadnych pieniędzy i za bezcen odda go innemu klubowi, który będzie gotowy płacić pensję zawodnika.

Valdes trafił do Manchesteru United w styczniu 2015 roku, wkrótce po tym, jak wyleczył kontuzję więzadła krzyżowego. Od tamtej pory słynny bramkarz łącznie zagrał w pierwszej drużynie zaledwie przez 106 minut.

Louis van Gaal reaguje na zmarnowanego karnego

Artykuł pochodzi z kategorii: Wtopy