Robert Lewandowski - Samochód Polaka na cegłówkach!

Poniedziałek, 10 lutego 2014 (18:40)

Złodzieje w Niemczech nie oszczędzili samochodu Roberta Lewandowskiego. Jego Porsche Cayenne zostało na samych cegłach, koła z aluminiowymi felgami zniknęły i to sprzed domu polskiego napastnika Borussii Dortmund!

Zdjęcie

Okradziony samochód Lewandowskiego to wydarzenie dnia w Ruhr Nachrichten. /INTERIA.PL
Okradziony samochód Lewandowskiego to wydarzenie dnia w Ruhr Nachrichten.
/INTERIA.PL

O sprawie pisze Ruhr Nachrichten. Robert zostawił samochód przed swym domem w dzielnicy Dortmundu Schueren. Niestety, złodzieje nie mieli litości dla jego kół na aluminiowych felgach.

Kradzieży dokonano w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nie jest pewne, czy celem był samochód Lewandowskiego, czy po prostu rabusie szukali klasowych i drogich kół z markowego samochodu.

Reklama

Rabunek potwierdził polski menedżer piłkarza - Cezary Kucharski. Klub "Lewego" - Borussia Dortmund nie komentuje sprawy, gdyż nie ma w zwyczaju wtrącać się w prywatne sprawy piłkarzy.

To kolejny incydent, do jakiego doszło w pobliżu domu Roberta po tym, jak związał się kontraktem z Bayernem Monachium. Zaledwie trzy tygodnie temu 17-letni uczeń liceum oskarżył "Lewego" o napaść, gdy chłopak pokazał piłkarzowi środkowy palec. Później ów uczeń wycofał swe oskarżenie z policji.

Przed Świętami Bożego Narodzenia w 2012 roku do domu Roberta włamali się złodzieje. Teraz skradziono mu koła. Czy dlatego, aby nie odjechał do Monachium?

Artykuł pochodzi z kategorii: Wtopy