Marouane Fellaini wysyłał nagie zdjęcia fance Manchesteru!?

Czwartek, 19 listopada 2015 (20:53)

​Pomocnik Manchesteru United Marouane Fellaini znalazł się na czołówkach angielskich tabloidów. Jak poinformowały media na Wyspach, słynny zawodnik przez kilka miesięcy wysyłał do jednej z kobiet kibicujących "Czerwonym Diabłom" swoje nagie zdjęcia!

Zdjęcie

Marouane Fellaini /AFP
Marouane Fellaini
/AFP

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Według najnowszych doniesień angielskich mediów, piłkarz Manchesteru United Marouane Fellaini wpakował się w nie lada kłopoty.

Zawodnik "Czerwonych Diabłów" przez ostatnie kilka miesięcy miał wysyłać swoje nagie zdjęcia dziewczynie, która jest wielką fanką angielskiego klubu.

Reklama

26-letnia kobieta chce pozostać anonimowa. W rozmowie z dziennikarzem "Mirror" powiedziała: "To było kompletne szaleństwo. Pewnego dnia wstawiłam na mój profil na Instagramie zdjęcia z meczu Manchesteru, a kilka godzin później Fellaini do mnie napisał i wysłał zdjęcie z samochodu".

"Początkowo nie wierzyłam, że to on, ale zdjęć było coraz więcej. Przesyłał fotki z domu, ze sklepu itd. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona, ale też szczęśliwa, że jeden z moich idoli do mnie pisze" - nie ukrywała kobieta.

"Niestety, nie minęło wiele czasu, a Fellaini zaczął wysyłać mi niedwuznaczne wiadomości i fotografie wiadomej części swojego ciała. Namawiał mnie także do tego, żebym wysłała mu swoje zdjęcia i zapraszał do siebie. Inne dziewczyny być może by się na to zgodziły, ale ja nie chciałam o tym słyszeć" - mówiła zbulwersowana 26-latka.

"W lecie Manchester jeździł na różne tournee, a ja wciąż dostawałam te obleśne fotki. Mogę śmiało powiedzieć, że w tej chwili mam zdjęcia osobistych części ciała Fellainiego z różnych miejsc świata" - zakończyła zniesmaczona kobieta.

Zdjęcie

W czarnym stroju Marouane Fellaini /AFP
W czarnym stroju Marouane Fellaini
/AFP

Artykuł pochodzi z kategorii: Wtopy