Karim Benzema zatrzymany za szantaż sekstaśmą

Środa, 4 listopada 2015 (11:45)

Jak podaje agencja AFP napastnik Realu Madryt Karim Benzema został aresztowany przez francuską policję. Piłkarz jest podejrzany o szantażowanie swojego kolegi z reprezentacji Mathieu Valbueny. Francuz jest podobno w posiadaniu sekstaśmy z udziałem pomocnika "Trójkolorowych".

Zdjęcie

Karim Benzema (w kapturze) doprowadzany na komisariat /AFP
Karim Benzema (w kapturze) doprowadzany na komisariat
/AFP

Benzema dobrowolnie stawił się w środę rano na komisariacie w Wersalu, miejscowości niedaleko Paryża. 

Napastnik "Królewskich" już od jakiegoś czasu miał szantażować Valbuenę ujawnieniem sekstaśmy z jego udziałem.  W zamian żądał podobno od swojego kolegi pieniędzy. W październiku z powodu tej samej sprawy został także aresztowany inny francuski piłkarz Djibril Cisse.

Reklama

W czerwcu Mathieu Valbuena zgłosił na policję, że w trakcie zgrupowania reprezentacji otrzymał anonimowy telefon. Rozmówca żądał od piłkarza 150 tysięcy euro w zamian za nieujawnienie sekstaśmy z jego udziałem w internecie.

Na razie nie było żadnych oficjalnych komentarzy od prawnika Karima Benzemy. Piłkarz obecnie leczy kontuzję, której nabawił się w październikowym  meczu reprezentacji Francji z Armenią. Z tego powodu opuścił wtorkowy mecz Ligi Mistrzów Realu z PSG.


Zdjęcie

Karim Benzema w meczu Francji z Armenią. /AFP
Karim Benzema w meczu Francji z Armenią.
/AFP

Artykuł pochodzi z kategorii: Wtopy