Irina Szajk miała romans z Seppem Blatterem

Piątek, 5 czerwca 2015 (15:47)

Była dziewczyna Cristiano Ronaldo, piękna rosyjska modelka Irina Szajk, miała romans z Seppem Blatterem - podaje hiszpański dziennik "El Mundo".

Zdjęcie

Irina Szajk wolała Blattera od Ronaldo? /AFP
Irina Szajk wolała Blattera od Ronaldo?
/AFP

Szajk miała się spotykać z Blatterem pomiędzy 2002, a 2014, kiedy to były szef FIFA zaangażował się w związek z Lindą Barras.

Piękna Rosjanka była w związku z Ronaldo od 2010 roku. Portugalczyk i Szajk rozstali się na początku tego roku. Modelka obecnie spotyka się z aktorem Bradleyem Cooperem.

Informacja o romansie Blatterera i Szajk została podana w publikacji "Wszystkie kobiety Blattera". Szwajcar od 1995 roku był w związku z Polką Iloną Boguską. W 2002 miał krótkie małżeństwo z koleżanką córki, trenerką delfinów - Graziellą Biancą. Potem wrócił do Boguskiej i był z nią w związku do 2008 roku. Od 2014 Blatter jest z atrakcyjną Barras.

Jeśli to prawda, ten sezon dla Ronaldo był naprawdę kiepski.

Blatter niedawno został po raz piąty wybrany na szefa FIFA. We wtorek jednak zrezygnował z funkcji w związku z aferą dopingową w organizacji.

Ronaldo miał już sprzeczkę z Blatterem, kiedy ten otwarcie powiedział, że Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem świata. Z pewnością po publikacjach hiszpańskiej gazety ich relacje się nie ocieplą.

Reklama

Zdjęcie

Ciekawe czym Blatter zachwycił rosyjską modelkę? /AFP
Ciekawe czym Blatter zachwycił rosyjską modelkę?
/AFP

Artykuł pochodzi z kategorii: Wtopy