Alkohol i papierosy, czyli jak bawią się reprezentanci Anglii

Środa, 16 lipca 2014 (08:59)

Jack Wilshere i Joe Hart świetnie bawią się na wakacjach w Las Vegas. Obaj nie wylewają za kołnierz, a ponadto pomocnik Arsenalu Londyn pali papierosy.

Alkohol i papiery, czyli wakacje reprezentantów Anglii. Wideo

Piłkarze reprezentacji Anglii mogli pozwolić sobie na dłuższe urlopy, ponieważ ich kadra odpadła z mistrzostw świata w Brazylii już po fazie grupowej.

Godziny przed tym, zanim Niemcy wywalczyli po raz czwarty w historii Puchar Świata, na światło dzienne wyciekły zdjęcia z imprezy na basenie w Las Vegas, w której uczestniczyli obaj piłkarze. Widać na nich jak Wilshere pali papierosa, stojąc w wodzie pije drinka nalewanego przez z jednego uczestników imprezy, a także spija drinka z ust Harta, bramkarza Manchesteru City.

Reklama

Arsene Wenger, menedżer Arsenalu Londyn, jest znanym przeciwnikiem tytoniu, ale klub nie zabrał głosu w sprawie "wyskoku" Wilshere'a, który został przyłapany na "dymku" drugi raz w ciągu dziewięciu miesięcy.

Gdy pomocnik "Kanonierów" został przyłapany po raz pierwszy, w październiku ubiegłego roku, stwierdził: - Nie jestem palaczem.

Mimo wszystko otrzymał wtedy publiczną burę od swojego szkoleniowca.

"Kompletnie nie zgadzam się z tym zachowaniem. Kiedy jesteś piłkarzem, to masz być wzorem do naśladowania, a nie robić tego, co szkodzi zdrowiu" - mówił Wenger.

"Można szkodzić sobie pijąc i paląc, siedząc w domu, kiedy nikt cię nie widzi. Gdy jednak jesteś w towarzystwie, może to zaszkodzić twojej reputacji" - dodał Francuz.

Artykuł pochodzi z kategorii: Wtopy