Zaręczyny na stadionie Górnika

Poniedziałek, 12 listopada 2012 (15:36)

To było wyjątkowe wydarzenie w życiu Dawida i Justyny, kibiców zabrzańskiego klubu. W przerwie meczu z Zagłębiem Lubin sympatyczna para oficjalnie zaręczyła się na stadionie Górnika - czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji przez klub z Zabrza.

Zdjęcie

Namiętny pocałunek przypieczętował zaręczyny, Fot Górnik Zabrze /Internet
Namiętny pocałunek przypieczętował zaręczyny, Fot Górnik Zabrze
/Internet
Dawid jest zabrzaninem, natomiast Justyna mieszka w Rudzie Śląskiej. - To ja zaraziłem Justynę Górnikiem i od tej pory razem kibicujemy naszej ukochanej drużynie - przyznaje Dawid.

- Ja Górnikowi kibicuję od dzieciństwa i wymarzyłem sobie, by zaręczyny odbyły się w taki właśnie sposób, by były one związane z moim klubem. Brakuje mi słów, żeby opisać, ile to dla mnie znaczyło. Bo już reakcje dziewczyny było widać. Z tych emocji meczu nie pamiętam wcale. Natomiast oglądam non stop filmik na profilu Górnika.

Reklama

- Serdecznie dziękuję za wszystko co nas spotkało i mam nadzieję, że po meczu z Polonią Warszawa Górnik wróci na swoje miejsce w tabeli. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim, dziewczyny oraz wszystkich znajomych, no i rodzin - składa podziękowania Dawid Potyka, który razem z Justyną chciałby stanąć na ślubnym kobiercu w wakacje 2014 roku.

Na razie, chłopak cieszy się, że jego wybranka przyjęła oświadczyny przed tak liczną widownią...

Kliknij i polub "Z karnego" na Facebooku!

***

Od siebie dodamy, że piłkarze Górnika chyba za bardzo się rozczulili po zaręczynach w przerwie meczu, bo po słabym spotkaniu przegrali z Zagłębiem 0-2. Więcej o wynikach ostatniej kolejki znajdziecie pod tym linkiem: Wyniki, strzelcy bramek, tabela i terminarz Ekstraklasy

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty