Usain Bolt: Jestem odpowiedzią na problemy Man United

Piątek, 20 listopada 2015 (11:30)

​Gwiazdor lekkoatletyki Usain Bolt jest przekonany, że to on jest odpowiedzią na problemy Manchesteru United. Jamajczyk jest wielkim fanem "Czerwonych Diabłów" i chciałby kiedyś zagrać w ukochanym klubie.

Zdjęcie

Usain Bolt /AFP
Usain Bolt
/AFP

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Już nie pierwszy raz Usain Bolt pół żartem pół serio ogłosił, że marzy o grze dla Manchesteru United.

Reklama

Jeszcze kiedy menedżerem angielskiego klubu był Sir Alex Ferguson, Jamajczyk przed jednym z meczów "Czerwonych Diabłów" otrzymał koszulkę ze swoim nazwiskiem.

Teraz Bolt chciałby iść o krok dalej - słynny lekkoatleta i sześciokrotny złoty medalista olimpijski przez media zwrócił się do menedżera Louisa van Gaala.

"Chciałbym przyjechać na testy do Manchesteru! Pora sprawdzić, czy w klubie będą mnie chcieli, czy powiedzą ‘ok, kolego, nie nadajesz się" - żartował Bolt w rozmowie z MUTV.

"Myślę, że byłbym całkiem dobrym zakupem. Jestem szybki i silny, dobrze kontroluję piłkę, a w dodatku rozumiem taktykę. Czuję, że mógłbym być odpowiedzią na problemy Manchesteru" - dodał.

"Założę się, że po testach menedżer van Gaal zaoferowałby mi pięcioletni kontrakt. Mam 30-tkę na karku, więc przez pięć lat mógłbym jeszcze pomóc United wrócić na szczyt" - zakończył ze śmiechem Bolt.

Header Bin Challenge - Manchester United

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty