Smakołyki Garetha Bale'a

Czwartek, 12 października 2017 (19:02)

Powszechnie wiadomo, że profesjonalny sportowiec przykłada dużą wagę do jedzenia. Gwiazdor Realu Madryt Gareth Bale postanowił pokazać, że zdrowe odżywianie nie jest mu obce.

Zdjęcie

Gareth Bale /AFP
Gareth Bale
/AFP

Bale na Twitterze pochwalił się zdjęciami domowej roboty sushi. Nie wiadomo, czy to Walijczyk ma takie zdolności kulinarne, czy może przysmak japońskiej kuchni przygotowała jego urocza narzeczona Emma Rhys-Jones. Nie ma jednak wątpliwości, że sushi wygląda smakowicie. Potrawa z Kraju Kwitnącej Wiśni składa się z ryżu i różnych dodatków, zazwyczaj z surowych owoców, a te jak wiadomo są bardzo zdrowe.

Bale od 2013 roku jest zawodnikiem Realu Madryt. Do "Królewskich" przeszedł z Tottenhamu za ponad 90 milionów euro i stał się wówczas jednym z najdroższych piłkarzy świata.

W ubiegłym roku z Walią osiągnął historyczny sukces. Na Euro we Francji Bale i spółka dotarli aż do półfinału, w którym przegrali z Portugalią 0-2. Eliminacje do mistrzostw świata w Rosji nie były jednak udane dla Walijczyków. Podopieczni Chrisa Colemana zajęli dopiero trzecie miejsce w grupie D i nie zagrają nawet w barażach.

Wieloletnią partnerką Bale'a jest Emma Rhys-Jones. Oboje pochodzą z Cardiff i znają się jeszcze z czasów dziecięcych. Mają dwie córki - Albę Violet i Navę Valentinę. W ubiegłym roku gwiazdor Realu oświadczył się, a Emma oświadczyny przyjęła.

RK

Reklama


Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty

Oceń tekst

Ocen: 3

Reklama

Najciekawsze tematy