Robert Lewandowski. Ronaldo i Messi witają "Lewego" na swojej planecie

Wtorek, 13 października 2015 (19:44)

​Robert Lewandowski jest ostatnio na ustach całego świata. Eksperci coraz częściej stawiają go w jednym szeregu z takimi gwiazdami jak Leo Messi i Cristiano Ronaldo. Tym razem wyjątkową grafikę w roli głównej z "Lewym" przygotowali francuscy dziennikarze.

Zdjęcie

Robert Lewandowski (z prawej) w akcji /AFP
Robert Lewandowski (z prawej) w akcji
/AFP

Bundesliga. Sprawdź, jak "Lewy" radzi sobie w Niemczech!

Lewandowski w ostatnich sześciu meczach - licząc spotkania w klubie i kadrze - strzelił 15 goli w raptem 447 minut. Takiego wyniku nie powstydziliby się nawet najlepsi zawodnicy na świecie!

Reklama

Podobnego zdania są francuscy dziennikarze, którzy przygotowali wyjątkową grafikę w roli głównej z "Lewym". Na obrazku widać, jak polski zawodnik ląduje na planecie, której jedynymi mieszkańcami byli dotąd Cristiano Ronaldo i Lionel Messi.

Patrząc na ostatnie wyczyny "Lewego", na pierwszy rzut oka widać, że gwiazdor reprezentacji Polski wkroczył na poziom niedostępny do tej pory dla nikogo poza najlepszymi piłkarzami Barcelony i Realu Madryt.

Lewandowski strzela gola za golem i jeśli utrzyma tak znakomitą skuteczność, niewykluczone, że na koniec sezonu będzie miał na koncie więcej bramek niż Ronaldo i Messi. Może wtedy obejrzymy grafikę, na której "Lewy" będzie miał swoją planetę, na której będzie już tylko on?

Eliminacje Euro 2016. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!


Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty