Robert Lewandowski pokazuje sztuczki na treningu Bayernu

Poniedziałek, 23 listopada 2015 (15:06)

Nie od dzisiaj wiadomo, że Robert Lewandowski to nie tylko fenomenalny snajper, ale także zawodnik obdarzony wspaniałą techniką, której pozazdrościć mu mogą Cristiano Ronaldo i Leo Messi. Zobaczcie, jakie sztuczki zaprezentował na jednym z ostatnich treningów Bayernu Monachium "Lewy"!

Zdjęcie

Robert Lewandowski /AFP
Robert Lewandowski
/AFP

Bundesliga. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Robert Lewandowski w ostatnich tygodniach znajduje się na ustach kibiców futbolu w całej Europie. Reprezentant Polski nie tylko strzela bramki z zabójczą regularnością, ale także popisuje się zagraniami godnymi najlepszych zawodników na świecie.

Reklama

"Lewy" na jednym z ostatnich treningów Bayernu postanowił trochę pobawić się z piłką i zaprezentować kilka sztuczek ze swojego wyjątkowo bogatego repertuaru piłkarskich tricków.

Patrząc na to, co potrafi zrobić z futbolówką Lewandowski, aż przecieraliśmy oczy ze zdumienia! Robert sprawił, że nawet najtrudniejsze sztuczki wyglądają na takie, które łatwo wykonać. To jednak tylko pozory - żeby zrobić choć jedną z nich, trzeba znakomitej techniki i idealnego czucia piłki.

Tutaj możesz obejrzeć sztuczki Roberta Lewandowskiego:

Robert Lewandowski pokazuje genialne sztuczki!

W obecnym sezonie Lewandowski zagrał w 19 meczach w różnych rozgrywkach klubowych. Strzelił w nich 19 goli i zaliczył cztery asysty. Przez ekspertów oceniany jest obecnie jako jeden z najlepszych piłkarzy świata.

Dotychczas "Lewy" wystąpił w 73 meczach reprezentacji Polski, dla której zdobył 34 bramki. Jest obecnie kapitanem kadry Adama Nawałki, która w przyszłym roku zagra na mistrzostwach Europy we Francji.

Zdjęcie

Robert Lewandowski /AFP
Robert Lewandowski
/AFP

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty