Neymar rozpoczyna karierę muzyczną

Poniedziałek, 12 września 2016 (09:28)

Słynny brazylijski piłkarz Neymar na razie nie zamierza porzucać zawodowego sportu, ale... próbuje sił w innej dziedzinie. "W środę rozpoczynam karierę muzyczną" - pochwalił się mistrz olimpijski, zapowiadając umieszczenie w internecie swojej piosenki.

Zdjęcie

Neymar /AFP
Neymar
/AFP

"Zaprezentuję wam pierwszą piosenkę. Na scenie Neymusico" - napisał na swoim profilu społecznościowym piłkarz, który już wcześniej umieszczał tam zdjęcia pokazujące jego umiejętności wokalne z koncertów i spotkań z zawodowymi piosenkarzami.

Neymar pochwalił się także, że brał lekcje gry na pianinie.

Reklama

Brazylijczyk w sobotę rozegrał w barwach FC Barcelona pierwsze od trzech miesięcy spotkanie, ale nie przyniósł szczęścia swojej drużynie - "Duma Katalonii" w 3. kolejce ligi hiszpańskiej przegrała z beniaminkiem Alaves 1-2.

Przez ostanie miesiące przebywał w Brazylii. Najpierw szykował się do występu w igrzyskach olimpijskich, w których poprowadził "Canarinhos" do złotego medalu, a następnie - po krótkim urlopie - wystąpił w drużynie narodowej w dwóch zwycięskich spotkaniach eliminacji mistrzostw świata.

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty