Lionel Messi miał wydać ponad 30 tysięcy euro w restauracji

Niedziela, 18 czerwca 2017 (12:38)

Lionel Messi wypoczywa na wakacjach na Ibizie i jak podały argentyńskie media, nie stroni od wydatków. Piłkarz na kolacji z przyjaciółmi miał wydać aż 37 330 euro. Co najbardziej zaskakujące, Argentyńczyk postanowił odnieść się do sensacyjnych doniesień na swój temat.

Zdjęcie

Lionel Messi z przyjaciółmi na wakacjach /@luissuarez9 /Instagram
Lionel Messi z przyjaciółmi na wakacjach
/@luissuarez9 /Instagram

Piłkarz na wakacje wybrał się z rodziną i kolegami. Towarzyszą mu Luis Suarez oraz były kompan z Barcelony - Cesc Fabregas.

Messi w jednej z restauracji, gdzie przebywał z przyjaciółmi, miał wydać spore pieniądze. Do sieci wyciekł rachunek Argentyńczyka opiewający na 37 330 euro. Co zamówił rzekomo Messi? Znalazło się tam m.in. 41 butelek szampana, 27 kartonów pizzy, cztery kosze owoców i siedem burgerów.

Reklama

Argentyńczyk postanowił się odnieść do informacji podanej przez jeden z portali w mediach społecznościowych. "Hahahah co za pomysł z opowiadaniem takich głupot. Najśmieszniejsze jest to, że ludzie w to uwierzyli" - napisał w odpowiedzi do jednego z portali Messi. Post szybko został usunięty ze strony, ale internauci zdołali to uwiecznić i podać dalej.

Zdjęcie

Messi odniósł się do sensacyjnych doniesień na swój temat /Instagram
Messi odniósł się do sensacyjnych doniesień na swój temat
/Instagram

Primera Division: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty