Dariusz Szpakowski pojawił się na Twitterze!

Poniedziałek, 21 marca 2016 (19:43)

Znany polski komentator sportowy pojawił się na Twitterze. W zaledwie pół godziny od opublikowania pierwszego posta, konto Dariusza Szpakowskiego zaczęło obserwować dwa tysiące osób!

Zdjęcie

Dariusz Szpakowski /Maciej Łuczniewski /East News
Dariusz Szpakowski
/Maciej Łuczniewski /East News


I ta liczba stale rośnie! Szpakowski cieszy się niesłychaną popularnością, a fanów wciąż mu przybywa. Po 45 minutach od opublikowania pierwszego wpisu, obserwowały go już 2453 osoby! Daje to średnią 55 nowych obserwujących na minutę!

Reklama

Jeśli tak dalej pójdzie, Szpakowski zostanie najpopularniejszym polskim dziennikarzem sportowym na Twitterze. W tej chwili pierwsze miejsce zajmuje jego kolega po fachu - Mateusz Borek, którego konto śledzi 354 tys. osób.

Gdyby Szpakowski utrzymał takie tempo (co raczej jest nierealne), dogoniłby Borka w 4 dni i 11 godzin. Wówczas dowiedzielibyśmy, który polski komentator jest popularniejszy. Od lat bowiem ci dwaj panowie rywalizują o palmę pierwszeństwa.

"Dobry wieczór! Pojawiam się w 10. rocznicę Twittera. Namówił mnie do bycia z Wami Jerzy Chromik. Ufam, że mam do czynienia z elitą Internetu" - napisał w pierwszym poście Szpakowski.

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty