Copa America. Piłkarz Jamajki zrobił sobie "selfie" z Messim!

Niedziela, 21 czerwca 2015 (09:18)

​Dla Leo Messiego pozowanie do "selfie" z kibicami to żadna nowość. Ale tym razem gwiazdor reprezentacji Argentyny przeżył chyba coś wyjątkowego - został poproszony o pamiątkowe zdjęcie zaraz po meczu Copa America przez jednego z graczy Jamajki!

Zdjęcie

Leo Messi (z lewej) w pojedynku z Deshornem Brownem /AFP
Leo Messi (z lewej) w pojedynku z Deshornem Brownem
/AFP

Copa America. Wyniki, tabele i statystyki - kliknij tutaj!

Argentyna w nocy z soboty na niedzielę pokonała Jamajkę 1-0 w trzeciej kolejce grupy B Copa America i zapewniła sobie awans do ćwierćfinału. Co najzabawniejsze, okazało się, że po meczu przegrani byli chyba bardziej zadowoleni od zwycięzców.

Messi, którego jeden z rywali już w przerwie poprosił o koszulkę, z kwaśną miną schodził do szatni, bo liczył na więcej ze strony swojego zespołu. Do Argentyńczyka podbiegł nagle reprezentant Jamajki Deshorn Brown, prosząc go o zdjęcie, a Leo oczywiście nie odmówił!

Reklama

Piłkarz popularnych "Reggae Boyz", który po meczu z Urugwajem zrobił sobie zdjęcie ze słynnym Edinsonem Cavanim, na swoim profilu w popularnym serwisie społecznościowym napisał później: "Wynik nie jest taki, jakiego oczekiwaliśmy, ale miałem szansę spotkać się z najlepszym piłkarzem na świecie i świetnie było mieć okazję zagrać przeciwko niemu! Życzę dużo szczęścia Messiemu i Argentynie w dalszej części turnieju!".

Zdjęcie

Leo Messi pozuje do zdjęcia z piłkarzem z Jamajki /AFP
Leo Messi pozuje do zdjęcia z piłkarzem z Jamajki
/AFP

Zdjęcie

Zdjęcie z Instagrama Deshorna Browna /Instagram
Zdjęcie z Instagrama Deshorna Browna
/Instagram

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty