Steven Gerrard wziął udział w bójce w Liverpoolu

Poniedziałek, 23 listopada 2015 (14:40)

​Zaskakujący filmik pojawił się dzisiaj w angielskich mediach. Dziennikarze dotarli do krótkiego nagrania, na którym widać, jak Steven Gerrard bierze udział w ulicznej bójce w Liverpoolu. Nagranie pochodzi z 2013 roku.

Zdjęcie

Steven Gerrard uderzył mężczyznę na ulicy w Liverpoolu /INTERIA.PL
Steven Gerrard uderzył mężczyznę na ulicy w Liverpoolu
/INTERIA.PL

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Na filmiku opublikowanym przez "The Sun" widać, jak były kapitan Liverpoolu uderzył w twarz mężczyznę, który wdał się z nim w dyskusję na chodniku.

Reklama

Według angielskich dziennikarzy, w grupie idącej przez ulicę z Gerrardem, była również  jego żona - Alex.

Dziennikarzom, którzy dotarli do zaskakującego nagrania, udało się ustalić, że mężczyzną, którego uderzył Gerrard, był 35-letni Paul Lloyd. Zawodnik miał wcześniej pokłócić się z Lloydem w pobliskim barze.

Znajomy mężczyzny zaatakowanego przez reprezentanta Anglii powiedział: "Paul był tamtego wieczoru w knajpie z kolegą. Gerrard i jego żona organizowali tam dużą imprezę".

"Paul i Steven mieszkali w Liverpoolu po sąsiedzku. Wiem, że tamtego wieczoru rozmawiali ze sobą, ale o coś się pokłócili. Paul wyszedł z baru, ale potem spotkał Gerrarda i ten uderzył go z całej siły w twarz" - dodał.

W momencie, kiedy doszło do bójki, Gerrard był kapitanem reprezentacji Anglii i przygotowywał się do występu w mistrzostwach świata 2014.

Tutaj możecie obejrzeć nagranie z bójki, w której wziął udział Gerrard - kliknij!

Zdjęcie

Steven Gerrard /AFP
Steven Gerrard
/AFP


Artykuł pochodzi z kategorii: Ekscesy