Siostra Hulka odnalazła się i jest w domu

Wtorek, 6 listopada 2012 (16:41)

​Młodsza siostra gwiazdy reprezentacji Brazylii i rosyjskiego Zenita Sankt Petersburg Hulka, która zniknęła w poniedziałek i podejrzewano porwanie, została odnaleziona niecałe 24 godziny później i przebywa z rodziną, poinformowała żandarmeria wojskowa.

Zdjęcie

Hulk /AFP
Hulk
/AFP
22-letnia Angelica Aparecida Vieira jest w domu w Campina Grande, północna Brazylia, podał Alecssandro Medeiros, dowódca żandarmerii wojskowej w tym rejonie.

Oficer, której nie podał żadnych szczegółów okoliczności odnalezienia dziewczyny, dodał, że władze cały czas pracują nad wyjaśnieniem kwestii, czy została ona porwana, jak informowały brazylijskie media.

Reklama

- Porozmawiamy z nią, by ustalić, czy została uprowadzona. Na razie wiemy tylko tyle, że znowu jest z rodziną - powiedział Medeiros, cytowany przez AFP.

Inny oficer policji, cytowany przez dziennik "Correio", stwierdził, że Vieira w poniedziałek siedziała samotnie w samochodzie przed restauracją w Campina Grande, kiedy została pochwycona przez uzbrojonego mężczyznę. Rodzina poprosiła policję, by nie szukała dziewczyny w obawie o jej życie.

Jej brat Hulk, gdy dowiedział się o całej sytuacji był gotowy udać się do Brazylii, by być ze swoją rodziną. Piłkarz, który w letnim oknie transferowym został pozyskany z FC Porto za 60 milionów euro, obecnie leczy kontuzję i nie poleciał z Zenitem na mecz Ligi Mistrzów do Brukseli.

Artykuł pochodzi z kategorii: Ekscesy

Tagi:Hulk