Intruz na boisku! Kret przerwał trening Anglików

Piątek, 22 czerwca 2012 (15:41)

Piątkowy trening piłkarzy Anglii na stadionie Hutnika w Krakowie-Nowej Hucie zakłóciło pojawienie się kreta. Nagłe "wtargnięcie" na murawę małego ssaka zainteresowało wszystkich piłkarzy Anglii.

Zdjęcie

Wayne Rooney i John Terry musieli przerwać trening... /INTERIA.PL/AFP/PAP
Wayne Rooney i John Terry musieli przerwać trening...
/INTERIA.PL/AFP/PAP
Zwierzak skupił na sobie uwagę Joe Harta i spółki, działaczy i dziennikarzy. Po chwili bezpiecznie, w humanitarnych warunkach opuścił stadion przy wsparciu pracowników ochrony. Komentujący wydarzenie zastanawiali się czy to nie był przypadkiem włoski kret...

"Nie został trafiony żadnym podaniem przez piłkarzy. Mógł szukać dobrego widoku. Wydaje mi się, że krety są ślepe, prawda? W takim razie dobrze, że nie był w stanie przekazać swoim przyjaciołom żadnych wskazówek na temat naszej taktyki" - żartował w rozmowie z AFP Stuart Mawhinney, rzecznik angielskiej reprezentacji.

Reklama

Podopieczni trenera Roya Hodgsona, przygotowujący się do ćwierćfinałowego spotkania Euro 2012, jeszcze w sobotnie przedpołudnie odbędą zamknięty dla mediów trening w Nowej Hucie, po czym polecą do Kijowa. Tam w niedzielny wieczór zmierzą się Włochami w spotkaniu, którego stawką jest awans do półfinału.

Anglicy podczas mistrzostw Europy mieszkają i trenują w Krakowie, na stadionie Hutnika.

Zdjęcie

...bo na murawie nieoczekiwanie pojawił się kret /INTERIA.PL/AFP
...bo na murawie nieoczekiwanie pojawił się kret
/INTERIA.PL/AFP


Artykuł pochodzi z kategorii: Ekscesy

INTERIA.PL/AFP/PAP