Bukmacherzy typują, kogo ugryzie Suarez w Primera Division

Czwartek, 17 lipca 2014 (07:48)

Portugalski piłkarz Realu Madryt Pepe jest głównym kandydatem, by zostać ugryzionym przez Urugwajczyka Luisa Suareza, który niedawno trafił Barcelony - typują bukmacherzy. Tuż za nim plasują się inni gracze "Królewskich" Cristiano Ronaldo i Gareth Bale.

Zdjęcie

Luis Suarez /AFP
Luis Suarez
/AFP

Suarez ugryzł podczas mundialu w Brazylii Włocha Giorgio Chielliniego. FIFA zdyskwalifikowała go na dziewięć meczów reprezentacji, wykluczyła z jakiejkolwiek aktywności piłkarskiej na cztery miesiące i nałożyła grzywnę w wysokości 100 tys. franków szwajcarskich.

Był to już trzeci taki wybryk Urugwajczyka, który natychmiast stał się bohaterem tysięcy memów i komentarzy w internecie.

Reklama

Nie dziwi zatem, że z tego wydarzenia postanowili skorzystać też bukmacherzy. Najmniej można zarobić stawiając, że jego pierwszą ofiarą w Hiszpanii będzie Pepe - za każde postawione na Portugalczyka euro wypłacone zostanie 21. W przypadku jego rodaka Ronaldo oraz Walijczyka Bale'a można wzbogacić się o 50 euro.

Nieoficjalnie mówi się, że w kontrakcie Urugwajczyka z Barceloną, do której przeniósł z Liverpoolu za ok. 75 mln euro, pojawił się specjalny zapis o konsekwencjach ugryzienia rywala.

Artykuł pochodzi z kategorii: Ekscesy