Adriano postrzelił kobietę - jest rekonstrukcja zdarzeń

Środa, 28 grudnia 2011 (13:24)

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość o tym, że słynny piłkarz Adriano postrzelił w rękę 20-letnią kobietę. Dziś mamy okazję obejrzeć animowaną rekonstrukcję tamtych zdarzeń.

Zdjęcie

   
   

Niespełna 30-sekundowy filmik przygotowali specjaliści z Next Media News Direct. Choć śledztwo wciąż jest w toku, to animacja pozwala nam wyobrazić sobie, co wydarzyło się w nocy z piątku na sobotę w Rio de Janeiro.

Jak wynika z zeznań postrzelonej 20-letniej Adriane Cirilo dos Pintos, siedzący na tylnej kanapie luksusowego bmw Adriano bawił się pistoletem ochroniarza, który w pewnym momencie wypalił, raniąc kobietę w lewą dłoń.

Reklama

Sam Adriano zaprzecza tym doniesieniom, twierdząc że w momencie gdy padł strzał, siedział na przednim fotelu samochodu.

Postrzelona Adriane Cirilo dos Pintos przeszła w środę trwającą pięć i pół godziny operację odbudowy kości palca lewej dłoni. Lekarze twierdzą, że wszystko przebiegło pomyślnie i kobieta wkrótce będzie mogła opuścić szpital.

28-letni piłkarz przed sądem może odpowiedzieć za nieumyślne spowodowanie uszczerbku na zdrowiu oraz za składanie fałszywych zeznań. Według brazylijskiego prawa, piłkarzowi grozi od dwóch miesięcy do roku pozbawienia wolności za spowodowanie uszczerbku oraz od sześciu miesięcy, do czterech lat pozbawienia wolności za wprowadzenie w błąd prokuratury.

Artykuł pochodzi z kategorii: Ekscesy

Oceń tekst

Ocen: 1

Reklama

Najciekawsze tematy