Zespół U2 kupi nową murawę na mecz Herthy z Liverpoolem

Irlandzki zespół rockowy U2 przeznaczy 90 tys. euro na zakup nowej murawy na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, aby mógł dojść do skutku towarzyski mecz piłkarzy Herthy i Liverpoolu - poinformował dziennik "Bild".

Zdjęcie

Zespół U2 /Florian Seefried /Getty Images
Zespół U2
/Florian Seefried /Getty Images

Muzycy poczuli się odpowiedzialni za zniszczenie trawy przez swoich fanów podczas niedawnego koncertu w stolicy Niemiec. Całkowity koszt wymiany nawierzchni szacuje się na 130 tys. euro.

Reklama

Na świeżej murawie piłkarze Herthy i Liverpoolu rozegrają 29 lipca towarzyski mecz, który uświetni jubileusz 125-lecia obu klubów. Z tej okazji przyleci do Berlina niemiecki trener angielskiej drużyny Juergen Klopp. Będzie to jego trzecia wizyta w ojczyźnie od odejścia w 2015 roku z Borussii Dortmund, z którą zdobył tytuł mistrza Niemiec w 2011 i 2012.

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty

Skomentuj artykuł: Zespół U2 kupi nową murawę na mecz Herthy z Liverpoolem

Przejdź do forum »

Wasze komentarze: 10,

przeczytane przez: 1169 osób Dodaj komentarz
kibic

~kibic -

Nie ma się co martwić, odbiją sobie na biletach. Podniosą cenę o 10 euro na sztuce i murawa się zwróci z nawiązką. U2 to taki dziwny zespół, który jest niesłychanie pozerski. Jak przyjeżdżali do Polski, to udawali, że się jednoczą z klasą robotniczą, że kochają Solidarność, że doceniają to, iż Polska pokojowo pierwsza doprowadziła do zwalczania komunizmu. Kiedy jednak grali w Polsce to bilety były na kieszeń typowego polskiego robotnika - od 400 zł w wzwyż, gdy inne gwiazdy muzyki np. Genesis, Metallica nie opowiadały podobnych pochlebstw, ale bilety były od 130-150 zł.

Ksiez Ranowalona

~Ksiez Ranowalona -

Noz murwa, mogliby napisac, co to w ogole jest, ta murwa...

skin

~skin -

To U2 gra rocka?

gj61

~gj61 -

Jak znam fanów U2 zryli trawę w poszukiwaniu kartofli, a ci bardziej nawaleni... trufli.

buła

~buła -

Podobno DODA po jej koncercie refundowała fanom cewniki !!!

Jacek

~Jacek -

W szpilkach na u2 ?

Słoma

~Słoma -

Hehehe, no czegos to nie rozumiem, chyba w umowie na koncert byla juz ta kwota na pokrycie renowacji murawy zapisana. Nastepny news powinien dotyczyc tego ze muzycy U2 pokryja koszty namalowania linii boiskowych i montazu bramek. Sezon ogorkowy w pełni.

Olga

~Olga -

Co to teraz są za Niemcy? Wpuszczają fanów U2 na murawę a później dziwią się, że trawa jest podeptana? Nic mnie już w Niemczech nie zdziwi, śluby ze zwierzątkami też:-). Pozdrawiam fanów U2