Wojciech Szczęsny dostał własny program w telewizji Roma TV

Wtorek, 9 maja 2017 (12:56)

Po widowiskowych występach na kanale reprezentacji Polski "Łączy Nas Piłka" Wojciech Szczęsny wyrasta na prawdziwą gwiazdę szklanego ekranu. Skory do żartów i mający naturę showmana bramkarz właśnie otrzymał program w telewizji klubowej swojej obecnej drużyny AS Roma. "Szczena" będzie "grillował" gości.

Zdjęcie

Wojciech Szczęsny (z lewej) /fot. asroma.com /
Wojciech Szczęsny (z lewej)
/fot. asroma.com /

- Pierwszy odcinek "The Szczesny Show" nadciąga. Nie zapomnijcie - przypominają oficjalne profile w mediach społecznościowych klubu AS Roma, którego barw reprezentant Polski broni po wypożyczeniu z Arsenalu Londyn i zapracował na miano jednego z najlepszych golkiperów w Serie A.

Co ciekawe, program rozrywkowy będzie dostępny nie tylko na Facebooku, Youtube, ale także na oficjalnej stronie klubowej ekipy z Rzymu. To świadczy o tym, że program Wojciecha Szczęsnego ma szansę stać się wielkim hitem internetu.

Reklama

Program bramkarza reprezentacji Polski ma mieć format "czat-show", a na pierwszy ogień do "grillowania", czyli stanięcia w ogniu trudnych pytań poszedł kolega klubowy Szczęsnego, Radja Nainggolan. Belg wyróżnia się niekonwencjonalnymi fryzurami oraz tatuażami.

Pierwszy odcinek realizowany przez Roma TV ukaże się jeszcze dzisiaj o godz. 14, a kolejne nagrania będą publikowane w następnych dniach tygodnia (środa, czwartek, piątek i sobota). Przyszłymi "ofiarami" redaktora Szczęsnego będą Antonio Rudiger, Edin Dżeko, Mohamed Salah i Kevin Strootman.

Czy ta produkcja oznacza, że Szczęsny na dłużej pozostanie w klubie z "Wiecznego Miasta"?

AG

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty

Oceń tekst

Ocen: 11

Reklama

Najciekawsze tematy