Leo Messi i Cristiano Ronaldo w miłosnym uścisku na ulicach Barcelony

Czwartek, 20 kwietnia 2017 (19:21)

Na kilka dni przed El Clasico na ulicach Barcelony pojawił się wzbudzający ogromne zainteresowanie rysunek. Na jednym z przystanków artysta, występujący pod pseudonimem "TV Boy", narysował czule całujących się Lionela Messiego i Cristiana Ronalda.

Obrazek nie przez przypadek pojawił się właśnie przed El Clasico. Real Madryt zmierzy się bowiem z Barceloną 23 kwietnia, czyli w dniu, kiedy w Katalonii jest obchodzone święto zakochanych. Z tą datą wiąże się przede wszystkim osoba świętego Jerzego, patrona Katalończyków, który zmarł właśnie 23 kwietnia.

Rysunek całujących się zawodników widnieje tuż przy Placu Catalunya, który jest jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w mieście. Nic dziwnego, że od razu wzbudził on spore zainteresowanie i błyskawicznie pojawił się w internecie. Artysta podpisał rysunek słowami "Miłość jest ślepa".

Reklama

Real Madryt w niedzielę (godz. 20.45) podejmie na Bernabeu drużynę Barcelony. Mecz w Madrycie może rozstrzygnąć losy mistrzowskiego tytułu w Primera Division. Katalończycy tracą do "Królewskich" trzy punkty, ale podopieczni Zidane’a wciąż mają zaległy mecz do rozegrania. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty

Oceń tekst

Ocen: 26

Reklama

Najciekawsze tematy