Alemao przeszedł na kolanach całe boisko!

Do niecodziennej sytuacji doszło po meczu brazylijskiej Serie B Internacional Porto Alegre – Figueirense Futebol. Piłkarz gospodarzy Alemao przemierzył całe boisko na kolanach, w podzięce Opatrzności za powrót do zdrowia po kontuzji.

Zdjęcie

Alemao spełnia daną Niebiosom obietnicę. /
Alemao spełnia daną Niebiosom obietnicę.
/

Po końcowym gwizdku (Internacional wygrał 3-0) cała drużyna gospodarzy zebrała się w kole środkowym, by podziękować kibicom. Tymczasem Alemao zaczął przemierzać na kolanach długość całego boiska. Nie przejął się obecnością 22 tys. ludzi na trybunach, ani słowami jego kolegi z zespołu Damlao ("Nie wygłupiaj się wariacie, wstawaj, daleko już doszedłeś").

Alemao doszedł na kolanach do linii końcowej i podziękował Niebiosom za szczęśliwy powrót do gry, po leczeniu kontuzji mięśniowej, co zajęło pięć miesięcy.

Reklama

27-letni obrońca wrócił do gry w II połowie meczu z Figueirense. Internacional Porto Alegre po tym meczu odzyskał nie tylko Alemao, ale też prowadzenie w Serie B.

Alemao na kolanach przez całe boisko

Artykuł pochodzi z kategorii: Odloty

Tagi:Alemao

Skomentuj artykuł: Alemao przeszedł na kolanach całe boisko!

Przejdź do forum »

Wasze komentarze: 6,

przeczytane przez: 189 osób Dodaj komentarz
ogrolnik

~ogrolnik -

A po tym "wyczynie" został inwalidą z chorymi kolanami;)

Jola

~Jola -

Niewielu z Nas "wierzących" posunęło by się do tylko czegoś takiego. Dzisiaj lewactwo cię wyśmiewa, ze masz wiarę i zasady !!!

esso

Obojętny esso -

Po co oddał się w ręce lekarzy skoro niebiosom dziękował??? Mógł dalej wierzyć w niebiosa,ciekawe czy miałby w tedy powody do dziękowania

Polak.

~Polak. -

Wiara to indywidualna sprawa. Ale nie musi tego tak afiszowac. Modlic sie mozna w kazdym miescu co nie znaczt ze ktos to musi robic na pokaz.

Żenadogrom

~Żenadogrom -

Musiał się wszystkim pochwalić historią, która mnie nie urzekła

Masakra

~Masakra -

Jaki zaboboniarz