Super Bowl. Zginęła koszulka MVP finału Toma Brady'ego

Wtorek, 7 lutego 2017 (07:21)

Najbardziej wartościowy zawodnik (MVP) Super Bowl 39-letni Tom Brady, choć cieszy się z piątego mistrzostwa NFL z New England Patriots, to jego radość jest przygaszona przez stratę koszulki, w której grał w finale. Jego ekipa pokonała po dogrywce Atlanta Falcons 34:28.

Zdjęcie

Tom Brady /AFP
Tom Brady
/AFP

39-letni Brady, mający irlandzkie i polskie korzenie (ze strony rodziny matki), po raz czwarty został wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem (2002, 2004, 2015 i 2017). Nikt nie może się pochwalić takim osiągnięciem z graczem noszącym koszulkę z numerem 12.

"Wiem dokładnie, gdzie ją położyłem w szatni po zakończeniu finału. Przypuszczam, że wkrótce będzie można ją znaleźć na eBay (firma prowadząca największy serwis aukcji internetowych na świecie - przyp. red)" - powiedział dziennikowi "USA Today" sfrustrowany zawodnik, którego żoną jest słynna brazylijska modelka Gisele Buendchen.

Reklama

Mecz miał niesamowity przebieg - Falcons mający w sezonie zasadniczym najlepszą ofensywę w lidze prowadzili w połowie trzeciej odsłony aż 28:3. Od tego momentu Patriots zaczęli odrabiać straty, a na 57 s przed końcem regulaminowego czasu pojedynku doprowadzili do dogrywki. W niej przyłożeniem popisał się James White.

Patriots to pierwsza ekipa w historii Super Bowl, która odrobiła tak wielką stratę w meczu. To piąty tytuł zespołu (poprzednio w 2002, 2004, 2005 i 2015 roku) trenera Billa Belichicka, który prowadzi New England od 2000 roku.


Artykuł pochodzi z kategorii: Ekscesy

Oceń tekst

Brak ocen

Reklama

Najciekawsze tematy