MŚ w Lahti. Joergen Graabak prześladowany przez stalkera

Norweg Joergen Graabak, dwukrotny mistrz olimpijski w kombinacji norweskiej z Soczi (2014), przyznał, że od trzech lat jest prześladowany przez stalkera, którym jest "bogata kobieta z Moskwy".

Zdjęcie

Joergen Graabak /AFP
Joergen Graabak
/AFP

"Zaczęło się już w Soczi. Wtedy, będąc oszołomiony dwoma złotymi medalami, przyjmowałem zainteresowanie kobiet jako normalny objaw popularności, lecz jedna konkretna pani zaczęła się pojawiać coraz częściej w Trondheim. Stała godzinami przez wiele dni wieczorami na parkingu pod budynkiem, w którym mieszkam obserwując moje okna" - powiedział narciarz.

Wyjaśnił, że zaczął się czuć "zaszczuty", zastrzegł numer telefonu i zmienił adresy kont poczty elektronicznej, lecz pewnego dnia nie wytrzymał i w grudniu podszedł do tajemniczej kobiety: "rozmawialiśmy po angielsku i okazała się Rosjanką z Moskwy. Powiedziała, że jest we mnie zakochana".

Reklama

Przyznał, że od tej pory już jej nie widział, lecz był cały czas w podróży w kilku krajach - na zawodach i zgrupowaniach treningowych.

"Teraz jednak, gdy jestem w Lahti, czuję przez skórę jej obecność. Ona gdzieś tu jest, zwłaszcza że z Moskwy ma bliżej tu niż do mojego Trondheim. Musi być bogata skoro ma tak dużo wolnego czasu i tak często przyjeżdża do drogiej Norwegii tylko w jednym celu" - powiedział Graabak.


Artykuł pochodzi z kategorii: Ekscesy

Skomentuj artykuł: MŚ w Lahti. Joergen Graabak prześladowany przez stalkera

Przejdź do forum »

Wasze komentarze: 5,

przeczytane przez: 1086 osób Dodaj komentarz
aga

~aga -

Czuje przez skórę,.. pajac.

pan  prl.

~pan prl. -

Juz nawet narciarze są nekani przez ROSJAN no tylko wziąść palke i palnij sie w ten durny ŁEBB . MORZE POMORZE INTERIO ...

bobok

~bobok -

nie wiem chłopie na co czekasz albo masz kompleksy albo ona jest nie ładna bierz póki gorąca może się okazać że to będzie twój najlepszy skok w życiu tzw skok w bok

telemarketing

~telemarketing -

A ten Grabak musi byc naprawde skonczonym durniem ...

ptakdodo

Obojętny ptakdodo -

Rosjanie to wynik podbojów i podróży Wikingów we wczesnym średniowieczu. Norweg i Rosjanka - to w końcu para Wikingów.