MŚ w Lahti. Joergen Graabak prześladowany przez stalkera

Piątek, 24 lutego 2017 (07:39)

Norweg Joergen Graabak, dwukrotny mistrz olimpijski w kombinacji norweskiej z Soczi (2014), przyznał, że od trzech lat jest prześladowany przez stalkera, którym jest "bogata kobieta z Moskwy".

Zdjęcie

Joergen Graabak /AFP
Joergen Graabak
/AFP

"Zaczęło się już w Soczi. Wtedy, będąc oszołomiony dwoma złotymi medalami, przyjmowałem zainteresowanie kobiet jako normalny objaw popularności, lecz jedna konkretna pani zaczęła się pojawiać coraz częściej w Trondheim. Stała godzinami przez wiele dni wieczorami na parkingu pod budynkiem, w którym mieszkam obserwując moje okna" - powiedział narciarz.

Wyjaśnił, że zaczął się czuć "zaszczuty", zastrzegł numer telefonu i zmienił adresy kont poczty elektronicznej, lecz pewnego dnia nie wytrzymał i w grudniu podszedł do tajemniczej kobiety: "rozmawialiśmy po angielsku i okazała się Rosjanką z Moskwy. Powiedziała, że jest we mnie zakochana".

Reklama

Przyznał, że od tej pory już jej nie widział, lecz był cały czas w podróży w kilku krajach - na zawodach i zgrupowaniach treningowych.

"Teraz jednak, gdy jestem w Lahti, czuję przez skórę jej obecność. Ona gdzieś tu jest, zwłaszcza że z Moskwy ma bliżej tu niż do mojego Trondheim. Musi być bogata skoro ma tak dużo wolnego czasu i tak często przyjeżdża do drogiej Norwegii tylko w jednym celu" - powiedział Graabak.


Artykuł pochodzi z kategorii: Ekscesy

Oceń tekst

Ocen: 7

Reklama

Najciekawsze tematy