Floyd Mayweather Jr został okradziony, kiedy świętował urodziny

Były bokser Floyd Mayweather Jr nie będzie miło wspominać 40-urodzin, które obchodził kilka dni temu na wystawnej imprezie w Los Angeles. W tym czasie doszło do włamania w jednej z jego posiadłości - podały amerykańskie media. Obrabowano dom w Las Vegas.

Zdjęcie

Floyd Mayweather Jr hucznie świętował 40. urodziny /AFP
Floyd Mayweather Jr hucznie świętował 40. urodziny
/AFP

Policja nie ujawnia szczegółów i wysokości szacowanych strat. Poinformowano jedynie, że do kradzieży biżuterii i innych przedmiotów wartościowych, m.in,. zegarka za 150 tys. dolarów, doszło między piątkiem, a poniedziałkiem. Właśnie pod koniec weekendu słynny bokser, plasujący się w pierwszej 10. najbogatszych sportowców na świecie (765 mln dol.), rozpoczął świętowanie okrągłej rocznicy urodzin.

Na imprezie w Los Angeles byli celebryci ze świata show biznesu m.in. piosenkarka Mariah Carey czy działający w tej samej branży Justin Bieber.

Reklama

Amerykańskie media przypomniały od razu, że to nie pierwsze włamanie do rezydencji boksera. Do podobnego zdarzenia doszło w 2008 r. i wówczas łupem złodziei padły w posiadłości Summerlin przedmioty o wartości... 7 mln dolarów.

Pięściarz zakończył karierę jako niepokonany we wrześniu 2015 r. odnosząc 49 zwycięstw na zawodowym ringu. Z identycznym bilansem pożegnał się legendarny Rocky Marciano, niepokonany w latach 1946-55 czempion wagi ciężkiej, który zginął w katastrofie lotniczej w 1969 roku.

Wcześniej, w maju 2015 r., w pojedynku okrzykniętym "walką stulecia", Mayweather pokonał na punkty inną gwiazdę zawodowych ringów Filipińczyka Manny'ego Pacquiao, dzięki czemu wzbogacił się o ponad 250 mln dolarów.


Artykuł pochodzi z kategorii: Ekscesy

Skomentuj artykuł: Floyd Mayweather Jr został okradziony, kiedy świętował urodziny

Przejdź do forum »

Wasze komentarze: 19,

przeczytane przez: 1094 osoby Dodaj komentarz
tez

~tez -

Pięściarz zakończył karierę jako niepokonany we wrześniu 2015 r. odnosząc 49 zwycięstw na zawodowym ringu. Niepokonany mistrz wstecznego biegu

Załączniki:
sos

~sos -

tak szczerze to musi byc bardzo h...owe miec tyle kasy,pisze to jak najbardziej serio ....bez zadrosci i madrosci zadnych !!!!

PRS???

~PRS??? -

Kogoś to dziwi?. Cały świat boksu, to środowisko meneli, bandytów i złodziei.

neron

~neron -

powiem tak.na biednego nie trafilo.a jak tak szanowal pieniadz jak kiedys pokazywal jak palil....to lepiej zeby ten pieniadz wzial ktos inny choc samej kradziezy oczywiscie nie popieram

Rysiek

~Rysiek -

I bardzo dobrze , bo na boksie wzbogacił się OKROPNIE pieniądze były mu wypłacane absolutnie nie adekwatne do kategorii w jakiej walczył i do zera ryzyka jakie podejmował w ringu. Boks zachowawczy nastawiony na świetną obronę bez ponoszenia ryzyka w ringu. Jak on otumanił ten biznes bokserski , że byli skłonni mu tyle wypłacać. Pytam się ZA CO ? Świat jest chory idąc na taką głupotę.

comandante Jose

~comandante Jose -

walką stulecia może być tylko w kategorii wszechwag, czyli ciężkiej.W ubiegłym stuleciu na taki zasługiwała ta z Manili pomiędzy Alim a Frazierem .Nazywanie innych walk tym mianem to tylko dziennikarskie ględzenie.Ponadto pojedynek pomiędzy Mayweatherem a Pacquiao był nadjzwyczajnie nudny

Stary borsuk

~Stary borsuk -

Ale ma ładnego glonojada

eks

~eks -

buula

c

~c -

NIE zbiednial po tej kradziezy.Za to zlodzieje poczuli troche grosza.Nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo.

Dragon

~Dragon -

Biebera zaprosil?? :D